Друкуємо все і для всіх, крім грошей.

Новости

Запрошуємо до співпраці


Ми прагнемо зробити нашу Друкарню, найкращим місцем зустрічі з клієнтом в будь-який зручний для вас час.

Клієнт для нас не лише чергове замовлення, а бажаний гість, чиї бажання для нас на першому місці. Ми знаємо його характер, потреби, смаки та вимоги. Знаємо як виконати замовлення з максимальною якістю і в необхідний термін.

В наші обов’язки входить не лише виконання замовленнь, ми також з радістю допоможемо, підкажемо і виправимо, якщо в цьому буде потреба. Тому що кожен замовник важливий для нас, довіра клієнта понад усе, від неї залежить успіх та процвітання нашого підприємства. Саме тому ми зацікавлені в довгострокових відносинах з замовником і ретельно слідкуємо за якістю виробництва і термінами, аби вчасно зробити те, що обіцяємо.

Наша перевага в тому, що ми не зупиняємось на досягнутому і завжди стараємось вдосконалювати себе для Вас.


Ласкаво просимо в друкарню. Ми завжди відкриті для Вас!

В нашій друкарні працівники не тільки спеціалісти в своїй справі, а й просто привітні і доброзичливі люди , з якими приємно співпрацювати.


ПЕРЕЛІК

  • відгуки про друкарню на сайті
  • перелік постійних замовників


Ми виготовляємо:

Календар:

Календар є невід’ємною частиною житла або офісу. Мабуть зараз і не знайдеться місця в якому працюють люди і не має календаря. Навіть беручи до уваги ріст комп’ютерних технологій, календар чи то настінний чи будь-який інший, користується не аби якою популярністю. Погодьтесь, краще власноруч обвести важливу дату в календарі, який щодня в вас на виду, аніж покладатись на нагадування у мобільному телефоні, які можна не зауваживши виключити і прогавити, для прикладу, важливу зустріч.

Крім того, календар може бути хорошою рекламою і сувеніром. Багато компаній щорічно друкують свої календарі і дарують їх клієнтам і партнерам.

Ідеальний календар

Першою і найголовнішою вимогою, не тільки для календаря, є безперечно якість!

Потрібно звернути увагу на друк, порізку, зшивку чи пружини, а також на якість паперу або картону.

Другою вимогою є календарна сітка.Ваш календар повинен бути не тільки красивим, але й функціональним. Саме тому, потрібно вибрати читабельний шрифт, оптимального розміру, щоб дивлячись на нього не потрібно було докладати зайвих зусиль.

Третьою і не менш важливою вимогою є зображення.Так, саме картинка яку ви використаєте для основи вашого календаря. Це можуть бути пейзажі, архітектура, все що заворожує і притягує погляд.

Створюйте власні календарі або ж приходьте до нас і ми Вам у цьому допоможемо.

Конструктор сайтов
Nethouse